2. Förfarande
Förfarande
Titel: Vatten- och fiskevårdskonsulter
Beskrivning: Uppdraget omfattar konsulttjänster inom vatten- och fiskevård.
Intern identifierare: 24/16
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71313000 Miljötekniska konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Krav