505127-2022 - ÄndringSverige-Vänersborg: Sjukbäddar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Intensivvårdssängar med våg
Referensnummer: RS 2022-02945
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33192100 Sjukbäddar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av intensivvårdssängar för Västra Götalandsregionen.