505230-2021 - ÄndringSverige-Stockholm: Glasögon
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Arbetsanpassade glasögon, SLL547
Referensnummer: FSN 2021-0112
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33734000 Glasögon
II.1.4.
Kort beskrivning
Arbetsanpassade glasögon till personal