2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kostdatasystem samt statistik
Beskrivning: Upphandlingen avser ett kostadatasystem med statistikmöjligheter för Gislaveds kommuns måltidsavdelning och Gnosjö kommuns kostenhet.
Typ av förfarande: Öppet
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:91746:Lot:1