505284-2021 - ÄndringSverige-Vetlanda: Bevaknings- och säkerhetssystem
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Trygghetsskapande teknik
Referensnummer: UH-2021-96
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
35120000 Bevaknings- och säkerhetssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Vetlanda kommun avser upphandla funktionslösning gällande trygghetslarm för särskilda boenden och funktionshinderonsorgen.