505293-2020 - ÄndringSverige-HELSINGBORG: Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tekniska konsulttjänster
Referensnummer: 20/0089
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
NSR AB inbjuder anbudsgivare att lämna anbud på leverans av tekniska konsulttjänster inom NSR:s verksamhetsområden:
* anläggningar
* lakvatten
* deponi