505296-2020 - ÄndringSverige-Göteborg: Konsulttjänster för transportsystem
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal trafikplanering i tidiga skeden
Referensnummer: 4617/20
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71311200 Konsulttjänster för transportsystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen syftar till att teckna ramavtal om konsulttjänster för "trafikplanering i tidiga skeden"