2. Förfarande
Förfarande
Titel: Prenumerationstjänster för tidskrifter
Beskrivning: Malmö universitetsbibliotek efterlyser en leverantör av prenumerationstjänster för tidskrifter.
Intern identifierare: MAU 2024/2167
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
Ytterligare klassificering (cpv): 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter, 79980000 Prenumerationstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Utvärderingskriterier