Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60200000 Järnvägstransport
Ytterligare klassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel, 63711000 Kringtjänster för järnvägstransporter, 90520000 Hantering av radioaktivt, giftigt, medicinskt och farligt avfall
Leveransplats
Del av land (NUTS): Dalarnas län (SE312)
Land: Sverige
Uppskattad löptid