2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av kommungemensam lösning för e-underskrift
Beskrivning: Strängnäs kommun bjuder in till att lämna anbud i upphandling av kommungemensam lösning för e-underskrift.
Intern identifierare: KS/2024:205
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 64216000 Elektroniska meddelande- och informationstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79132100 Certifieringstjänster för elektroniska signaturer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Kommungemensam lösning för e-underskrift