505774-2026 - Resultat
Sverige – Konsulttjänster för väg- och vattenbyggnad – Ramavtal – teknisk konsult för projektering av gata / yttre VA i Trelleborgs kommun.
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal – teknisk konsult för projektering av gata / yttre VA i Trelleborgs kommun.
Beskrivning: Trelleborgs kommun bjuder in till anbudsgivning.
Föregående meddelande: 594856-2023
Intern identifierare: KS 2023/600
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71311000 Konsulttjänster för väg- och vattenbyggnad
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Anbudsformulär
Beskrivning: 123
Intern identifierare: 1351697-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsformulär (1)
Beskrivning: Denna upphandling avser ramavtal för löpande tekniska konsulttjänster avseende projektering av gator och yttre VA i Trelleborgs kommun.
Intern identifierare: 1351703-1
Huvudklassificering (cpv): 71311210 Konsulttjänster för vägar