Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Produktionsbyrå
Referensnummer: FK 2021/013066
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79822500 Grafisk formgivning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar grafisk produktion, vilket innefattar produktion av kommunikationsmaterial för tryckta och digitala kanaler samt olika typer av presentationsmaterial.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 2 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 22462000 Reklammaterial, 79340000 Reklam och marknadsföring, 79822500 Grafisk formgivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen