506127-2018 - KonkurrensutsättningSverige-Mjölby: Installation av larmsystem och antenner
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fastighetsunderhåll installationer av passersystem och inbrottslarm Mjölby kommun
Referensnummer: UH-2018-178
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45312000 Installation av larmsystem och antenner
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser ramavtal inom installation passersystem och inbrottslarm Mjölby kommun.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
45312000 Installation av larmsystem och antenner, 45312200 Installation av inbrottssystem, 45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen