506357-2024 - Resultat
Sverige – Traktorer – Lastmaskin
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLastmaskin
BeskrivningInköp av lastmaskin samt inbyte av befintlig lastmaskin.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 16700000 Traktorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:100912:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34100000 Motorfordon, 34144710 Hjullastare