506396-2023 - ÄndringSverige-Simrishamn: Vattenrening
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Vattenrening Tobisvik och Korsavad
Referensnummer: 23/22
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45232430 Vattenrening
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av vattenrening till Tobisviksbadet i Simrishamns kommun.