Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster
Leveransplats
Del av land (NUTS): Hallands län (SE231)
Land: Sverige
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 60 000 000,00 SEK