50670-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Flygplatsbelysning – Airfield lightning and associated equimpent
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelAirfield lightning and associated equimpent
BeskrivningHereby tenders for Airfield lightning and associated equimpent as described below are invited.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34997200 Flygplatsbelysning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104130:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34997210 Belysning för start- och landningsbanor