506853-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Medicinsk programvara – IT-system för distansmonitorering
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelIT-system för distansmonitorering
BeskrivningIT-system för distansmonitorering med tillhörande MTP
Intern identifierareK 2025-4408
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 48180000 Medicinsk programvara
Ytterligare klassificering (cpv): 33190000 Diverse medicinktekniska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000