See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förmedling av språktolktjänster
Beskrivning: Upphandlingen avser förmedling av språktolk, omfattningen framgår av Upphandlingsdokument. Typer av tolkning som upphandlingen omfattar: •Kontakttolkning. •Telefon och Videotolkning. •On-demand tolkning via telefon. •On-demand tolkning för 1177 via telefon. •On-demand tolkning via app för smartphone.
Intern identifierare: 2023-POL000320
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79540000 Tolktjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Administrativa föreskrifter - Över tröskelvärde
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kravspecifikation
Del (anbudsområde): LOT-0003
Del (anbudsområde): LOT-0004