2. Förfarande
Förfarande
Titel: Vattenutbyggnad Åshuvudet
Beskrivning: Den här upphandlingen avser en förnyad konkurrensutsättning av ramavtalet/avtalsområdet: DIS Mark och Anläggningsentreprenader SEAB 35931, Mark och Anläggningsentreprenader SEAB Vattenutbyggnad Åshuvudet, Sandvikens Kommun
Intern identifierare: DIS 43070
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Vattenutbyggnad Åshuvudet