506989-2017 - ResultatSverige-Stockholm: Rekryteringstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Searchtjänster.
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79600000 Rekryteringstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Landstingens Ömsesidiga Försäkringsbolag nedan (Löf) har för avsikt att upphandla searchtjänster.
Observera! Förfrågningsunderlag ska inte begäras ut hos Löf. För att ta del av förfrågningsunderlaget till denna upphandling klickar du på "Anmäl intresse" i Mercells databas. Fyll sedan i dina kontaktuppgifter så skickas ett lösenord till dig. Med lösenordet kan du smidigt gå in i upphandlingen och lägga anbud direkt på webben. Klicka på "Jag vill lämna anbud" för fullständig dokumentation.
Om du befinner dig i annan annonsdatabas vänligen följ länken:
https://se.mercell.com/66850693.aspx
Vid frågor vänligen kontakta Mercells support på telefonnummer: 031-360 60 00.
Förfrågningsunderlaget finns under fliken dokument i Mercells upphandlingssystem.
Med vänlig hälsning.
Henrik Cronmark.
Löf.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Löf avser att upphandla avtal avseende searchtjänster till Löf. Följ länken:
https://www.mercell.com/permalink/66850693.aspx