50705-2020 - ResultatSverige-Sandviken: Golvplattor
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Mobilt evenemangsgolv
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44111600 Golvplattor
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser mobilt evenemangsgolv till Göransson Arena AB.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
44111600 Golvplattor, 44112200 Golvbeläggningar, 45432120 Installationsgolv
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen