Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tryckeritjänster
Referensnummer: 20146
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser olika typer av tryckeritjänster.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 10 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas föralla delar
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter, 30199000 Pappersvaror och övriga föremål, 79800000 Tryckning och tillhörande tjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Utställningsmaterial
Del nr: 2
Print på annat material
Del nr: 3
Massutskick till Umeå kommun
Del nr: 4