507209-2022 - ÄndringSverige-Borås: Installation av styr- och reglersystem
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Integrerat säkerhetssystem
Referensnummer: 22/63
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
51900000 Installation av styr- och reglersystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling avser totalentreprenad för integrerade säkerhetssystem för SEEL:s anläggningar i Säve och Nykvarn.