507238-2017 - ResultatSverige-Norrköping: Sanering av anläggningar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Saneringsarbeten Brand.
Referensnummer: UNR 10/2017
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90920000 Sanering av anläggningar
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal gällande Saneringsarbeten Brand.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen