Huvudsaklig CPV-kod 63100000 Godshantering, lagring och tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar flyttning, packning och magasinering av bohag för Bostads AB Mimer samt i förekommande fall kontorsflyttningar, inom Västerås Stad inklusive Skultuna och Hökåsen.