2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bibliotekssystem- kommuner Örebro län
Beskrivning: Gemensam upphandling av bibliotekssystem för kommuner i Örebro län
Intern identifierare: TN 2023/67
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48161000 Administrativt bibliotekssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: TN 2023/67: Bibliotekssystem- kommuner Örebro län