Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Naturbeteskött, Norrköpings kommun
Referensnummer: UH-2018-414
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 15131620 Nötfärs
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingscenter i samarbete med Norrköpings kommun inbjuder ert företag att lämna anbud i offentlig upphandling av ramavtal gällande naturbeteskött och ostekta djupfrysta köttbullar.
Anbud ska lämnas i enlighet med de villkor som framgår av förfrågningsunderlaget.
Anbudsgivning, bevakning av nuvarande inklusive kommande upphandlingar och avtal är en kostnadsfri tjänst för anbudsgivarna och andra företag via Upphandlingscenters upphandlingsverktyg www.e-avrop.com.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 2 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 15131620 Nötfärs, 15111000 Nötkött
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Upphandlingscenter i samarbete med Norrköpings kommun inbjuder ert företag att lämna anbud i offentlig upphandling av ramavtal gällande naturbeteskött och ostekta djupfrysta köttbullar av nötfärs.
Tilldelningskriterier Pris är inte det enda upphandlingskriteriet och alla kriterier anges endast i upphandlingsdokumenten