507517-2017 - ÄndringSverige-Djursholm: Städning och renhållning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Städtjänster
Referensnummer: KS 2017/0366
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90900000 Städning och renhållning
II.1.4.
Kort beskrivning
Danderyds kommun avser upphandla städtjänster för kommunens samtliga verksamheter.