507520-2017 - ÄndringSverige-Linköping: Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kopiering- och reprotjänster
Referensnummer: UC-2017-28
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar följande tjänster och produkter:
— Digitaltryck eller motsvarande,
— Efterbehandling,
— Packtjänster,
— Leverans,
— Prepress och reproarbete
— Kopiering,
— Kuvert,
— Visitkort,
— Tidbokningskort,
— Klisteretiketter.
Helt eller delat anbud
Anbud ska lämnas på hela uppdraget.