See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hyrbilar för resor i tjänsten
Beskrivning: Upphandling av hyrbilar för resor i tjänsten. Upphandlingen avser hyrbilar för resor i tjänsten för hela Region Värmlands räkning.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Centrala
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:112695:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34110000 Personbilar
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Norra
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:112695:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Västra
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:112695:Lot:3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Östra
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:112695:Lot:4