Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
011093-2019: FK Play 2019
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 48510000 Programvara för kommunikation
II.1.4.
Kort beskrivning
En tjänst för att skapa, redigera, publicera, konsumera samt analysera och visa direktsända och inspelade filmer och podcast.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 1 500 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 48510000 Programvara för kommunikation
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen