507747-2024 - Resultat
Sverige – Passagerartransport på väg för särskilda ändamål – Skolskjuts för elever med växelvis boende eller anpassade behov
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSkolskjuts för elever med växelvis boende eller anpassade behov
BeskrivningUpphandling syftar till ett ramavtal och avser tjänsten skolskjuts för elever med växelvis boende och anpassade skolskjuts behov.
Intern identifierareU-058-2024
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 60130000 Passagerartransport på väg för särskilda ändamål
Ytterligare klassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del