507768-2022 - ResultatSverige-Jönköping: Transportutrustning och transporthjälpmedel
Meddelande om tilldelning av kontrakt – försörjningssektorerna
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fordonsinredning m.m. med tillhörande tjänster.
Referensnummer: 22/53
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel
II.1.4.
Kort beskrivning
Fordonsinredning m.m. med tillhörande tjänster för löpande avrop under avtalstiden.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
34300000 Delar och tillbehör till fordon och tillhörande motorer
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen