2. Förfarande
Förfarande
Titel: Släck/räddningsbil - Räddningstjänst
Beskrivning: Lycksele Kommuns inbjuder till anbudstävlan om att få leverera Släck/räddningsbil till räddningstjänsten Lycksele.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144210 Brandfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:98235:Lot:1