See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kvalificerade flyttjänster med magasinering
Beskrivning: Kvalificerade flyttjänster med magasinering
Intern identifierare: KS 2024-00029
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 63100000 Godshantering, lagring och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Kvalificerade flyttjänster
Beskrivning: Kvalificerade flyttjänster med magasinering. Upphandlingen är uppdelad i 3 delar. Se upphandlingsdokumentet.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Del 1
Beskrivning: Geografisk indelning: Växjö kommun
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Del 2
Beskrivning: Geografisk indelning: Ljungby kommun
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Del 3
Beskrivning: Geografisk indelning: Markaryds kommun