2. Förfarande
Förfarande
Titel: Informationstjänst sårbarheter 2026
Beskrivning: Ramavtalet avser att tillgodose Försäkringskassans behov av Flexera Software Vulnerability Research licenser.
Intern identifierare: FK 2025/022775
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 22456000 Licenser
Ytterligare klassificering (cpv): 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter, 22450000 Trycksaker med säkerhetstryck
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Informationstjänst sårbarheter 2026