See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av Indusritvättar
Beskrivning: Försvarsmakten har behov av ett ramavtal för inköp av industritvättar som används i Försvarsmaktens verkstäder runt om i Sverige. Upphandlingen omfattar industritvättar samt tillhörande reservdelar och tillbehör.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42000000 Industrimaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:97525:Lot:1