50824-2021 - ÄndringSverige-HUDDINGE: Fastighetsskötsel
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fastighetsservice
Referensnummer: HS/2020:465
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
98341130 Fastighetsskötsel
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser fastighetsservice med avhjälpande underhåll och akuta åtgärder.