Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Transformation/genomförande av förändringsarbete för Barn- och ungdomspsykiatrin i Kronoberg
Referensnummer: 18RGK49
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 98342000 Arbetsmiljötjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar konsultstöd för transformation/genomförande av förändringarbete för barn- och ungdomspsykiatrin i Kronoberg.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79410000 Företags- och organisationsrådgivning, 79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling, 79990000 Diverse företagstjänster, 79998000 Coachning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Upphandlingen avser transformation/genomförande av förändringarbete för Barn- och ungdomspsykiatrin i Kronoberg.