50833-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Telefonväxeltjänster – Telefonitjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster - Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Telefonitjänster
Beskrivning: Håbo kommun inbjuder genom denna ansökningsinbjudan Leverantörer att ansöka om deltagande i upphandling av telefonitjänster, exkluderat telefoner.
Intern identifierare: UH-24-43425
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 64214200 Telefonväxeltjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 32546100 Digitala telefonväxlar, 32552300 Telefon- eller telegrafväxlar, 64212000 Mobiltelefontjänster, 64214200 Telefonväxeltjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Håbo kommun inbjuder genom denna Ansökningsinbjudan Leverantörer att ansöka om deltagande i upphandling av telefonitjänster, exkluderat telefoner.
Intern identifierare: Telefonitjänster
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32543000 Telefonväxlar