50837-2018 - ÄndringSverige-Kristianstad: Sjukvårdskläder
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Sjukvårdstextilier
Referensnummer: 1701463
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33199000 Sjukvårdskläder
II.1.4.
Kort beskrivning