2. Förfarande
Förfarande
Titel: Släckbil till räddningstjänsten
Beskrivning: Släckbil till Aneby kommuns räddningstjänst
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144210 Brandfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34144212 Brandbilar med vattentank, 34144213 Brandbilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Släckfordon till Aneby kommuns räddningstjänst