508456-2019 - ResultatSverige-Halmstad: Film- och videoproduktion samt tillhörande tjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
E-learning
Referensnummer: DNRGS190089
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
92110000 Film- och videoproduktion samt tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av konsulttjänster inom området för e-learning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
39162110 Undervisningsmaterial, 79960000 Foto- och tillhörande tjänster, 92312211 Skrivbyråtjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen