508507-2020 - ResultatSverige-Umeå: Diverse tjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal Vaktmästartjänster Nordmalingshus
Referensnummer: 20239
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
98300000 Diverse tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Nordmalingshus AB upphandlar ramavtal avseende vaktmästartjänster enligt förfrågningunderlag.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
98300000 Diverse tjänster, 98340000 Bostads- och kontorstjänster, 98341140 Vaktmästartjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen