Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Entreprenaddrift av boendestöd, stödboende och träfflokal inom socialpsykiatri
Referensnummer: SKA 2019/296
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 85300000 Socialvård och tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Anbudstidens utgång
Den upphndlande myndigheten har inte möjlighet att pröva ett anbud som inkommer för sent. Anbudet ska vara inlämnat senast 2019-10-30 23:59.
Anbudets giltighetstid
Lämnat anbud ska vara bindande t.o.m.2020-04-30.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 85310000 Socialt arbete, 85311000 Social omsorg med inkvartering, 85312000 Socialvård utan inkvartering
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen