508930-2024 - Resultat
Sverige – Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet – Strategisk webpartner
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelStrategisk webpartner
BeskrivningUpphandling av strategisk webpartner till MKB Fastighets AB.
Föregående meddelande647797-2023
Intern identifierare2023MKB-2101
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelStrukturerade malldokument MKB