2. Förfarande
Förfarande
Titel: Underhåll och besiktning av medicintekniska produkter
Beskrivning: Ramavtal - Underhåll och besiktning av stadens egenägda medicintekniska produkter
Intern identifierare: SF 2025/349 (SF 2022/703)
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 50400000 Reparation och underhåll av medicinsk utrustning och precisionsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Underhåll och besiktning av medicintekniska produkter
Ytterligare klassificering (cpv): 50400000 Reparation och underhåll av medicinsk utrustning och precisionsutrustning, 50421000 Reparation och underhåll av medicinsk utrustning