509154-2024 - Resultat
Sverige – Sporttjänster – Simskola
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSimskola
BeskrivningOmfattar (1) förberedande simskola och (2) sommarsimskola.
Intern identifierareKFN 2023-00086
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 92600000 Sporttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 92620000 Sportrelaterade tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000