Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bilreservdelar
Referensnummer: KS 2021/270
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 34300000 Delar och tillbehör till fordon och tillhörande motorer
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av ett heltäckande sortiment av fordonsdelar och tillbehör.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 31610000 Elutrustning för motorer och fordon, 34330000 Reservdelar till lastfordon, skåpbilar och bilar, 39831500 Bilrengöringsmedel
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen